Producenci

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

Soler & Palau - TD SILENT 500 - fi160

S&P TD-SILENT
594
PLN
Soler & Palau - TD SILENT 500 - fi160
Soler & Palau - TD SILENT 500 - fi160 1 5
in_stock
Dostępność:
ostatnie sztuki
Wysyłka w:
48 godzin
Cena: 594,00 zł
Cena netto: 482,93 zł
szt.


Wydajność - 580 [m3/h]
Obroty max. - 2500 [obr/min]
Temperatura pracy - do 60 st.C 
Spręż max. - 142 [Pa] 
Głośność - 22 dB (HS)

Wentylator kanałowy przeznaczony do wentylacji pomieszczeń o niskim stopniu zapylenia, przystosowany do montażu w pozycji pionowej lub poziomej w kanałach wentylacyjnych o średnicach od 100 do 200 mm. Unikalna konstrukcja pozwala na osiągnięcie wysokich ciśnień i wydajności przy minimalnym poziomie hałasu.

Oryginalna konstrukcja umożliwia konserwację bez konieczności demontażu kanałów wentylacyjnych. 

Obudowy TD SILENT wykonane są z polipropylenu, natomiast wirniki z tworzywa sztucznego ABS. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych charakterystycznych dla technologii "Silent-S&P" charakteryzują się niskim poziomem emitowanego hałasu i drgań. Przyłącza wentylatora są wyposażone w łączniki elastyczne z szybkozłączkami - opaski "Quick-fix" - umożliwiające montaż wentylatora w kanale bez używania narzędzi.

Osiągane wysokie ciśnienia i wydajności pozwalają na zastosowanie tych wentylatorów we wszelkiego rodzaju instalacjach wentylacji ogólnej. Zwarta obudowa sprawia, że wentylatory tego typu posiadają wszystkie zalety wentylatorów osiowych przewyższając je przy tym osiąganymi parametrami. Pozwala to na pokonywanie dużych oporów instalacji powstających w kanałach o małych średnicach oraz bezproblemową współpracę z filtrami i nagrzewnicami kanałowymi. Wentylatory TD SILENT charakteryzują się małą wysokością, dzięki czemu polecane są do montażu w sufitach podwieszanych.

Idealne do wentylacji budynków użyteczności publicznej, bibliotek, sal konferencyjnych, biur, restauracji, sal szkolnych, studiów dźwiękowych.

Najcichszy wentylator kanałowy na rynku . Tylko 22 dB !!!

Dzięki zastosowaniu mocowania antywibracyjne silnika, aerodynamiczna geometria wnętrza, zintegrowany zespół tłumików wewnętrznych charakteryzują się niskim poziomem emitowanego hałasu i drgań

Wentylatory TD SILENT wyposażone są standardowo w dwubiegowe silniki przystosowane do pracy w dwóch prędkościach obrotowych. Wszystkie silniki posiadają termiczne zabezpieczenie uzwojenia przed przeciążeniem - topikowe w modelach 250 i 350 i bezpiecznik automatyczny w pozostałych modelach. Konstrukcja kompaktowej puszki przyłączeniowej umożliwia podłączenie przewodu zasilającego z dowolnej strony - 360o

 

TD Silent

Gwarancja - 24 miesiące

 

 

Waluty

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl